Biuro rachunkowe Łódź

Biuro rachunkowe Łódź
Halina Karpol

Halina Karpol

Prezes CGO Accounting

Prowadzenie księgowości firmy na własną rękę jest czasochłonne i sprawia, że przedsiębiorcy nie mogą skupić się na tym, co robią najlepiej – prowadzeniu biznesu. Aby ułatwić Ci realizację wytyczonych celów gospodarczych, oferujemy kompleksowe usługi z zakresu księgowości. Za naszym doświadczeniem przemawia 11 lat praktyki w obsłudze księgowej i kadrowo-płacowej zarówno lokalnych przedsiębiorców, jak i firm o globalnym zasięgu. Dlaczego powinieneś wybrać nasze biuro rachunkowe w Łodzi?

Zalety zewnętrznej księgowości dla firmy – biuro rachunkowe Łódź

Wybór zewnętrznej księgowości niesie ze sobą wiele zalet, dlatego coraz więcej firm decyduje się na takie rozwiązanie, rezygnując z usług etatowego księgowego. Wiemy, że prowadzenie biznesu to zajęcie, które wymaga doświadczenia, wiedzy, a często także poświęceń. Dlatego dla naszych Klientów jesteśmy zawsze otwarci. Korzystając z usług biur księgowych CGO Group nie musisz martwić się o urlopy i zwolnienia lekarskie swoich pracowników. Pracownicy naszego biura rachunkowego w Łodzi rozliczy całą dokumentację na czas.

Mamy wieloletnie doświadczenie w obsłudze księgowej firm o globalnym zasięgu. Nasi specjaliści z biura rachunkowego w Łodzi na co dzień zajmują się wsparciem transgranicznych holdingów i grup kapitałowych. Wspieramy również niewielkie, lokalne przedsiębiorstwa. Tak zróżnicowane doświadczenie pozwala nam przyjąć właściwą perspektywę w poszukiwaniu rozwiązań księgowych. Doskonale znamy przepisy, śledzimy ich zmiany, nie tylko w obrębie polskiego porządku prawnego, ale również systemów zagranicznych.

Księgowość w CGO Group to więcej niż tylko ewidencjonowanie składników majątku przedsiębiorstwa i rejestrowanie poszczególnych zdarzeń gospodarczych. Naszych Klientów wspieramy kompleksowo, dopasowując zakres usług do bieżących potrzeb firmy. Dlatego w razie potrzeby:

 • zapewnimy sporządzenie sprawozdania finansowego przez biegłego rewidenta;
 • wystąpimy o interpretację podatkową lub opinię zabezpieczającą;
 • sporządzimy opinię prawną;
 • wesprzemy procesy M&A oraz due diligence w aspekcie księgowym.

Współpracujący z nami radcy prawni, adwokaci, a także doradcy podatkowi biorą również udział w postępowaniach skarbowych i podatkowych. Reprezentujemy naszych Klientów zarówno na etapie administracyjnym, jak i w toku postępowania sądowego.

Jeżeli szukasz profesjonalnej obsługi i doradztwa księgowego szytego na miarę indywidualnych potrzeb Twojego biznesu, skontaktuj się z nami. Zidentyfikujemy Twoje potrzeby oraz cele biznesowe i znajdziemy dla Ciebie najlepsze rozwiązanie.

Prowadzenie księgowości w CGO Group – biuro rachunkowe Łódź

Nasz pion księgowy składa się z biura rachunkowego w Łodzi (CGO Accounting) oraz biura rachunkowego w Warszawie (CGO Finance) i oferuje zróżnicowane usługi w ramach szeroko rozumianej księgowości. Wybieraj spośród następujących usług:

 • Księgowość;
 • Doradztwo i wsparcie podatkowe;
 • Controlling finansowy i operacyjny;
 • Usługi kadrowo-płacowe.

Księgowość dla spółek Łódź

Rozliczamy przedsiębiorstwa bez względu na skalę oraz przedmiot prowadzonej działalności. Dzięki naszemu wsparciu możesz więcej uwagi poświęcić na kreowanie własnej marki, budowanie sieci relacji biznesowych i szukanie nowych kontrahentów.

Księgowość z CGO Group to gwarancja bezpieczeństwa w zmieniającym się otoczeniu biznesowym. Z wyprzedzeniem dostrzegamy zagrożenia, uprzedzamy Cię o nich i pomagamy kształtować sytuację w firmie tak, aby zminimalizować negatywne skutki towarzyszące nieprzewidzianym zdarzeniom gospodarczym.

Doradztwo i wsparcie podatkowe – biuro rachunkowe Łódź

Pomagamy w rozliczaniu podatków firmom polskim i zagranicznym. Na bieżąco śledzimy zmiany, jakie zachodzą w przepisach podatkowych, co pozwala nam oferować skuteczną optymalizację podatkową. Przekonaj się, że z nami prowadzenie działalności się opłaca.

Ilość danin publicznoprawnych stale wzrasta i nawet doświadczonym przedsiębiorcom niełatwo odnaleźć się w gąszczu regulacji prawnych. Specjaliści CGO Group służą pomocą w terminowym rozliczaniu poszczególnych podatków, sporządzają niezbędne pisma i biorą udział w postępowaniach administracyjnych oraz sądowych broniąc interesu naszych Klientów.

Controlling finansowy i operacyjny

Prowadzenie własnej firmy to nieustanna walka z konkurencją o pozycję lidera w branży. Aby zapewnić sobie przewagę, warto rozważyć skorzystanie z usługi controllingu finansowego. To zespół działań nakierowanych na planowanie oraz koordynowanie procesów w przedsiębiorstwie, które przyczyniają się do zwiększenia efektywności finansowej.

Usługi kadrowo-płacowe w Łodzi

W CGO Group zdajemy sobie sprawę, jak istotną rolę w każdej firmie odgrywają pracownicy. To oni tworzą zespół i to dzięki nim każde przedsiębiorstwo może się rozwijać. Usługi kadrowo płacowe obejmują wsparcie w procesie zatrudniania nowych osób, a także obsługi już istniejących etatów.

Nasi specjaliści pomogą znaleźć optymalną formę zatrudnienia oraz przeprowadzą Cię przez proces nawiązania lub rozwiązania stosunku pracy zgodnie z prawem. Oferujemy również wsparcie w zakresie:

 • formułowania kontraktów zawieranych z pracownikami (m.in. umowy o pracę, cywilnoprawne, kontrakty menadżerskie, umowy akordowe) oraz dokumentów towarzyszących zatrudnieniu (np. umowy NDA);
 • rozliczeniu z obowiązków płatnika;
 • reprezentacji przed Państwową Inspekcją Pracy, ZUS, urzędem skarbowym oraz sądem pracy;
 • prowadzenia akt pracowniczych;
 • bieżącej obsłudze PPK;
 • monitorowania terminów ważności umów, badań lekarskich i szkoleń BHP.

CGO Group – tu jest Twój nowy księgowy

Masz pytania o konkretne usługi lub potrzebujesz wyceny? Zadzwoń lub napisz do nas i dowiedz się, jak możemy Ci pomóc. Zostaw nam obsługę księgową oraz rachunkową swojej firmy, a sam skoncentruj się na prowadzeniu biznesu.

Wyróżniony ekspert

Halina Karpol

Halina Karpol

Prezes CGO Accounting

Dołącz do grona naszych Klientów

Formularz kontaktowy

  CGO Legal

  CGO Legal
  Justyna Sączawa
  Specjalista ds. administracyjnych
  CGO Legal
  Anna Ślusarek
  Specjalista ds. administracyjnych