Marcin Trzeciak

Marcin Trzeciak
Marcin Trzeciak

Marcin Trzeciak

Starszy prawnik / Radca prawny

Radca prawny, absolwent Wydziału Prawa Uniwersytetu Łódzkiego, kilkukrotnie nagradzany Stypendium Rektora za wysokie wyniki w nauce. Obronił pracę magisterską pt. „Zarząd w spółce partnerskiej” w Katedrze Prawa Gospodarczego i Handlowego. Odbył trzyletnią aplikację przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Łodzi, zwieńczoną pozytywnym wynikiem z państwowego egzaminu radcowskiego.

 

Doświadczenie zdobywał w kancelariach zajmujących się obsługą sporów odszkodowawczych, projektów unijnych, a także szeroko pojmowanym wsparciem przedsiębiorców, w tym w szczególności z branży IT, budowlanej, fitness oraz e-commerce. Świadczył usługi prawne dla sektora bankowego w jednej z największych międzynarodowych kancelarii prawnych na świecie, a od końca 2021 r. prowadzi również indywidualną praktykę prawną w ramach własnej Kancelarii Radcy Prawnego.

 

Specjalizuje się w szeroko pojętym prawie cywilnym, handlowym i gospodarczym. W kręgu jego zainteresowań leży również prawo nowych technologii i zagadnienia związane z sektorem blockchain. W codziennej współpracy stawia nacisk na profesjonalizm i rzetelność, a nieodłącznym elementem świadczonych przez niego usług są zaangażowanie i indywidualne podejście do klienta.

 

Włada językiem angielskim.  

Skontaktuj się ze mną
Biuro rachunkowe Łódź