E-recepcja

Usługi

Kancelaria prawna

Prawo podatkowe stanowi obecnie wyzwanie również dla prawników i doradców podatkowych. Pomoc specjalistów przy planowaniu operacji biznesowych jest nie tylko wskazana, a niezbędna. Naszym klientom proponujemy optymalne podatkowo procedowanie transakcji (w tym z udziałem rozwiązań międzynarodowych), reprezentujemy przed organami podatkowymi oraz wojewódzkimi sądami administracyjnymi i Naczelnym Sądem Administracyjnym. Zapraszamy również do zapoznania się z blogiem mecenasa Michała Gawlaka (spolkazagranica.pl oraz przeksztalcenie-firmy.pl).

Usługi

Gruntowna przebudowa systemu podatkowego wchodząca w życie od 2022 roku stała się impulsem do opracowania przez naszych specjalistów dedykowanych rozwiązań dla przedsiębiorców. Pomożemy Państwu dostosować się do nowych realiów i zachować optymalny poziom obciążeń fiskalnych oraz odpowiedzialności za zobowiązania cywilne i podatkowe. W tym celu dokonamy przeglądu Państwa sytuacji i zaproponujemy najlepsze szyte na miarę rozwiązania.

Biura rachunkowe

Dostrzegając potrzebę kompleksowej obsługi przedsiębiorców i transakcji (w tym transakcji międzynarodowych) powołaliśmy do życia biura rachunkowe CGO Accounting sp. z o.o. w Łodzi i CGO Finance sp. z o.o. w Warszawie.

Biuro obsługi cudzoziemców

W CGO Immigration w kompleksowy i profesjonalny sposób zajmujemy się sprawami cudzoziemców przyjeżdżających bądź już przebywających na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.

Sprawdź jak możemy Ci pomóc.