E-recepcja

Usługi

Kancelaria prawna

Polskie prawo podatkowe stanowi obecnie wyzwanie również dla prawników i doradców podatkowych. Pomoc specjalistów przy planowaniu operacji biznesowych jest nie tylko wskazana, a niezbędna. Prawnicy ogólnopolskiej kancelarii CGO Legal doradzają Państwu zarówno na płaszczyźnie przepisów prawa cywilnego – spółek handlowych, ale również – prawa podatkowego. Naszym klientom proponujemy optymalne podatkowo procedowanie transakcji (w tym z udziałem rozwiązań międzynarodowych), reprezentujemy przed organami podatkowymi oraz wojewódzkimi sądami administracyjnymi i Naczelnym Sądem Administracyjnym. Zapraszamy również do zapoznania się z blogiem mecenasa Gawlaka (spolkazagranica.pl).

Prawnicy kancelarii CGO z działu międzynarodowego prawa podatkowego specjalizują się w obsłudze osób podejmujących działalność transgraniczną. Na bieżąco doradzamy przedsiębiorcom działającym na rynkach zagranicznych w zakresie zastosowania umów podwójnego opodatkowania, konwencji międzynarodowych, lokalnych rozwiązań prawnych oraz właściwych przepisów polskich. Wdrażamy międzynarodowe schematy podatkowe, wspomagamy firmy i osoby fizyczne w sprawach podatkowych prowadzonych przed organami w Polsce i na świecie.

Biura rachunkowe

Dostrzegając potrzebę kompleksowej obsługi przedsiębiorców i transakcji (w tym transakcji międzynarodowych) powołaliśmy do życia biura rachunkowe CGO Accounting sp. z o.o. w Łodzi i CGO Finance sp. z o.o. w Warszawie.

Biuro obsługi cudzoziemców

W CGO Immigration w kompleksowy i profesjonalny sposób zajmujemy się sprawami cudzoziemców przyjeżdżających bądź już przebywających na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.

Sprawdź jak możemy Ci pomóc.