Kancelaria prawna Warszawa

Kancelaria prawna Warszawa

Jesteśmy zgranym zespołem doświadczonych prawników z Warszawy, którzy mają jeden cel – znaleźć skuteczne rozwiązanie dla nawet najbardziej skomplikowanych problemów prawnych, z jakimi mierzą się nasi Klienci.

Nasi prawnicy w kancelarii prawnej w Warszawie od wielu lat ściśle współpracują ze specjalistami z biur w największych miastach w Polsce, oraz renomowanych kancelarii za granicą. Przez ponad 13 lat wypracowaliśmy spójny system, który pozwala nam skutecznie wspierać Klientów z całego świata.

Nasz zespół składa się z doświadczonych adwokatów i radców prawnych. Zapewniamy kompleksową obsługę prawną. Świadcząc usługi prawnicze na rzecz naszych Klientów, opieramy się nie tylko na najwyższej jakości, lecz także na zdobyciu ich zaufania, poświęcając czas na zrozumienie prowadzonej przez nich działalności.

Nowoczesna kancelaria prawna Warszawa

Naszą wiedzę i unikalne w skali kraju doświadczenie wykorzystujemy doradzając w krajowych i międzynarodowych transakcjach z różnych sektorów gospodarki.

Od początku naszej działalności zapewniliśmy wsparcie ponad 1500 zagranicznym inwestorom i przedsiębiorcom z kilkudziesięciu krajów, w tym Stanów Zjednoczonych, Kanady, Wielkiej Brytanii, Włoch, Zjednoczonych Emiratów Arabskich, Izraela, a także Białorusi, Ukrainy i państw bałtyckich. 

Niezależnie od stopnia skomplikowania sprawy profesjonalną obsługę prawną zapewni zarówno klientowi indywidualnemu, jak i firmie, pracujący w naszej Kancelarii prawnik.

Świadczymy usługi w języku polskim, angielskim, niemieckim oraz włoskim

Kancelaria prawna Warszawa - recepcja

Zespół prawników w Warszawie do Twojej dyspozycji

Idąc naprzeciw tym oczekiwaniom stworzyliśmy zespół doświadczonych specjalistów, w skład którego wchodzą nie tylko eksperci z różnych dziedzin prawa (adwokaci i radcowie prawni), ale także księgowi i doradcy podatkowi. Takie rozwiązanie stanowi dla naszych klientów duże ułatwienie, gdyż nie muszą szukać ekspertów na własną rękę, co pozwala im zaoszczędzić czas i pieniądze.

Nasza kancelaria prawna w Warszawie jest zaś w stanie zadbać o każdy aspekt prowadzonej przez nich działalności biznesowej w naszym kraju gwarantując, że wszystkie usługi świadczone są na najwyższym poziomie.

Kancelaria prawna Warszawa - zespół

Kancelaria prawna Warszawa. Dlaczego warto podjąć z nami współpracę?

Nasza kancelaria prawna w Warszawie składa się z ponad 50 specjalistów. Każdy adwokat, radca prawny i księgowy z naszej kancelarii w Warszawie jest gwarantem najwyższej jakości usług.

Współpraca z nami daje i Ci bezpieczeństwo i pewność, że każdy aspekt Twojej działalności odbywa się zgodnie z prawem. Zaufaj sprawdzonemu zespołowi prawników w Warszawie.

kancelaria prawna warszawa

Kompleksowa obsługa

Wśród usług oferowanych przez kancelarię znajdują się rejestracja spółek, przekształcanie, przygotowanie uchwał, likwidacja, przejęcia i łączenia spółek, a także opiniowanie umów w obrocie międzynarodowym. Kancelaria prowadzi również procesy sądowe, oferując przygotowanie pozwów i reprezentację w sądzie oraz wsparcie w procesach mediacyjnych.

kancelaria prawna warszawa

Kancelaria prawna Warszawa. Procesy sądowe

Obsługujemy procesy sądowe w Warszawie i całej. W szczególności w tym zakresie świadczymy usługi takie jak:

  • przygotowywanie przedsądowych wezwań do zapłaty
  • przygotowanie pozwów
  • reprezentacja w postępowaniu sądowym
  • reprezentacja w toku postepowań mediacyjnych
  • zawieranie ugód przed sądem
  • egzekucja wyroków sądowych
Kancelaria prawna Warszawa - radca prawny

Kancelaria prawna Warszawa. Podatki

Doradztwo podatkowe w Warszawie. Dzięki współpracy z doradcami podatkowymi, w zakresie doradztwa podatkowego nasza kancelaria prawna oferuje:

  • profesjonalną pomoc i wsparcie na każdym etapie prowadzenia działalności
  • wsparcie w zakresie dostosowania działalności gospodarczej do wymogów Polskiego Ładu
  • weryfikacja zgodności dokumentów i działań z obowiązującymi przepisami podatkowymi
  • kontakt i współpracę w imieniu Klienta z organami podczas kontroli podatkowych
Kancelaria prawna Warszawa - podatki,

Indywidualne podejście

Wierzymy, że każda sprawa jest wyjątkowa i wymaga spersonalizowanego podejścia. Nasz zespół prawników słucha uważnie Twoich potrzeb i celów, aby opracować strategię działania dostosowaną do Twojej konkretnej sytuacji. Rozumiemy, że prawo może być skomplikowane i stresujące, dlatego staramy się tłumaczyć wszystkie kwestie w jasny i zrozumiały sposób.

Biuro rachunkowe Łódź