Obsługa korporacyjna

Obsługa korporacyjna
Piotr Owczarek

Piotr Owczarek

Partner kancelarii / Adwokat

Dla przedsiębiorców bardzo ważna jest możliwość szybkiego reagowania na częste i obszerne zmiany w przepisach prawa. W naszej pracy skupiamy się na monitorowaniu zmian prawa pod kątem ich wpływu na działalności prowadzone przez naszych Klientów. Nadzorujemy, analizujemy i proponujemy rozwiązania, które przynoszą naszym Klientom wymierne korzyści. Sprawdź naszą ofertę obsługi prawnej spółek.

Kompleksowa obsługa prawna przedsiębiorstw

Zapewniamy kompleksową obsługę prawną spółek zarówno przedsiębiorcom krajowym, jak i tym działającym na rynkach zagranicznych. Podczas korzystania z naszych usług przedsiębiorca może liczyć na wsparcie na wielu polach prowadzonej działalności gospodarczej. Podejmujemy się spraw m.in. z zakresu prawa:

 • handlowego,
 • cywilnego,
 • pracy,
 • nowych technologii,
 • restrukturyzacji przedsiębiorstw.

Reprezentujemy naszych Klientów przed sądami i organami administracyjnymi.

W ramach kompleksowej obsługi prawnej spółek oferujemy profesjonalne wsparcie w zakresie:

Naszym Klientom oferujemy dostosowany do ich potrzeb pakiet usług, obejmujący – poza fachowym wsparciem prawnym – doradztwo podatkowe, również na arenie międzynarodowej.

Jeżeli masz pytania dotyczące zakresu lub kosztów obsługi korporacyjnej, skontaktuj się z nami.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Prawnicy CGO Legal Chajdas Gawlak Owczarek sp. k. w swojej praktyce wielokrotnie doradzali przedsiębiorcom w zakresie zawiązywania struktur holdingowych. Wspieramy nie tylko struktury krajowe, lecz także międzynarodowe oraz restrukturyzacje i transformacje przedsiębiorstw.

Uwzględniamy wszelkie niezbędne aspekty w toku świadczenia obsługi korporacyjnej. Od uzyskania zezwoleń, licencji i zgód administracyjnych po analizę umów z instytucjami finansowymi oraz agencjami udzielającymi dotacji z funduszy unijnych.

Stawiamy na uniwersalność naszych usług. Zapewniamy naszym Klientom fachowe doradztwo oraz pomoc w rozwiązaniu niemal każdego problemu dotyczącego biznesu. Działamy na każdym etapie – począwszy od rejestracji spółki przez rozwój działalności, aż po wsparcie w procesie sprzedaży biznesu bądź też likwidacji i upadłości.

Wyróżniony ekspert

Piotr Owczarek

Piotr Owczarek

Partner kancelarii / Adwokat

Dołącz do grona naszych Klientów

Formularz kontaktowy

  CGO Legal

  CGO Legal
  Justyna Sączawa
  Specjalista ds. administracyjnych
  CGO Legal
  Anna Ślusarek
  Specjalista ds. administracyjnych