Wsparcie przedsiębiorców poza granicami RP

Wsparcie przedsiębiorców poza granicami RP

Inne usługi w: Ochrona majątku i optymalizacja podatkowa

Kamil Cymerman

Kamil Cymerman

Starszy prawnik / Adwokat

Mamy bogate doświadczenie w świadczeniu zarówno doraźnej, jak i stałej pomocy prawno-biznesowej na rzecz firm posiadających swoje siedziby poza granicami Rzeczypospolitej Polskiej. Zakładamy spółki zagraniczne i zapewniamy wsparcie w ich bieżącej działalności.

W ramach wsparcia spółek zagranicznych zajmujemy się:

 • rejestracją spółek w wybranych jurysdykcjach;
 • obsługą prawną podmiotów zagranicznych;
 • świadczeniem profesjonalnego doradztwa w zakresie compliance podatkowego struktury korporacyjnej;
 • doradztwem transakcyjnym.

Nigdy nie poprzestajemy na oczywistych odpowiedziach. Zawsze szukamy najlepszych rozwiązań dla naszych Klientów, które zabezpieczą ich interesy. Umożliwiamy świadome podjęcie decyzji co do miejsca prowadzenia działalności oraz skorzystanie z dostępnych ulg i zwolnień.

Obsługa spółki zagranicznej to znacznie więcej niż tylko rejestracja. Po podjęciu decyzji zapewniamy naszym Klientom kompleksowe wsparcie na każdym etapie prowadzonej działalności – od kwestii formalnych, przez zabezpieczenie płynności biznesu, aż po niezbędne interwencje procesowe.

Doradzamy spółkom zagranicznym w zakresie krajowego i międzynarodowego opodatkowania zdarzeń gospodarczych, transakcji oraz prowadzonej działalności transgranicznej. Dzięki ponad 10-letniemu doświadczeniu śledzimy zmiany, które zachodzą na obszarze regulacji dotyczących podatków w Polsce, Europie i na całym świecie.

Działamy w większości znanych lokalizacji, w tym w krajach Europy, Azji, na Bliskim Wschodzie, w Stanach Zjednoczonych oraz Kanadzie. Planujesz założyć spółkę zagraniczną? A może już ją prowadzisz i stykasz się z problemami natury prawnej? Skontaktuj się z nami – pozwól sobie pomóc. Jeśli chcesz wiedzieć więcej na temat opisanych powyżej usług odwiedź stronę naszego departamentu spółek zagranicznych i międzynarodowego doradztwa podatkowego.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym kanałem na Youtube:

Wyróżniony ekspert

Kamil Cymerman

Kamil Cymerman

Starszy prawnik / Adwokat

Dołącz do grona naszych Klientów

Formularz kontaktowy

  CGO Legal

  CGO Legal
  Anna Ślusarek
  Specjalista ds. administracyjnych
  Biuro rachunkowe Łódź