Ochrona majątku

Ochrona majątku

Inne usługi w: Ochrona majątku i optymalizacja podatkowa

Michał Gawlak

Michał Gawlak

Partner kancelarii / Radca prawny

Ryzyko biznesowe jest immanentną częścią każdej działalności gospodarczej. Bez względu na przedmiot biznesu zagrażają mu zarówno niewielkie, jak i znaczące problemy – od niewypłacalnych dłużników, przez utratę kluczowego Klienta, aż po konieczność dostosowania całej infrastruktury firmy do nowych regulacji prawnych. Działania podejmowane w ramach ochrony majątku pozwalają na wczesną identyfikację zagrożeń, które towarzyszą biznesowi oraz podjęcie działań zmierzających do uniknięcia szkody lub mitygacji straty.

W ramach usługi ochrony majątku naszym Klientom oferujemy:

 • identyfikację zagrożeń zarówno aktualnych, jak i potencjalnych;
 • stworzenie strategii zarządzania ryzykiem biznesowym;
 • zaprojektowanie lub wsparcie działu Compliance, który monitoruje zgodność sytuacji w firmie z przepisami;
 • zaproponowanie gotowych do zastosowania i spersonalizowanych rozwiązań, exit planów oraz klauzul umownych, które zwiększą bezpieczeństwo firmy bez względu na sektor działalności.

Działamy dla przedsiębiorstw z siedzibą w Polsce oraz chronimy majątki spółek zagranicznych.

Kancelaria CGO Legal wspiera Klientów w procesie ochrony majątku poprzez swoje profesjonalne doradztwo prawne, dostosowane do indywidualnych potrzeb. Do każdej sprawy podchodzimy nieszablonowo. Wnikliwie analizujemy każdy aspekt z perspektywy prawno-biznesowej.

Możesz być pewien, że zawsze otrzymasz kilka przykładowych dróg działania ze wskazaniem zalet i wad każdej z nich. Przekonaj się, że w biznesie nie ma sytuacji bez wyjścia. Jeżeli chcesz chronić majątek swojej firmy, zajmiemy się tym za Ciebie.

Wyróżniony ekspert

Michał Gawlak

Michał Gawlak

Partner kancelarii / Radca prawny

Dołącz do grona naszych Klientów

Formularz kontaktowy

  CGO Legal

  CGO Legal
  Anna Ślusarek
  Specjalista ds. administracyjnych
  Biuro rachunkowe Łódź