Doradztwo podatkowe

Doradztwo podatkowe
Michał Gawlak

Michał Gawlak

Partner kancelarii / Radca prawny

Polskie prawo podatkowe zmienia się niezwykle dynamicznie. Pomoc doświadczonych i zaangażowanych specjalistów jest nie tylko wskazana, lecz także często po prostu niezbędna.

Praktyczne doradztwo podatkowe to jedna ze specjalności naszej kancelarii.

Doradca podatkowy Łódź

W ramach doradztwa podatkowego naszym Klientom pomagamy w zakresie:

 • Prowadzenia działalności gospodarczej lub inwestycyjnej – zarówno w Polsce, jak i za granicą. Doradzamy, jak skutecznie przeprowadzić określoną transakcję, optymalizować bieżące dochody z działalności lub reagować na liczne zmiany przepisów.
 • Nieruchomości – pomagamy w projektach inwestycyjnych na szczeblu krajowym oraz zagranicznym. Przede wszystkim doradzamy, kiedy warto zastosować podwójną amortyzację nieruchomości, rozwiewamy wątpliwości dotyczące podatkowych aspektów inwestowania w nieruchomości oraz pomagamy w praktycznym zastosowaniu klauzul nieruchomościowych w umowach o unikaniu podwójnego opodatkowania.
Doradca podatkowy Łódź

Doradztwo podatkowe świadczymy na rzecz klientów biznesowych. Tym samym nasze usługi świadczymy także w zakresie:

Nasza kancelaria gwarantuje wsparcie doświadczonych radców prawnych, adwokatów oraz doradców podatkowych. Każdą czynność, jaką podejmujemy w imieniu Klienta, poprzedzamy wnikliwą analizą prawnopodatkową, tak aby zminimalizować ewentualne ryzyko prawne.

Doradztwo podatkowe Łódź - kalkulator

W ramach doradztwa podatkowego rekomendujemy optymalne podatkowo modelowanie transakcji (wraz z udziałem rozwiązań międzynarodowych), reprezentujemy naszych Klientów przed organami podatkowymi oraz przed wojewódzkimi sądami administracyjnymi i Naczelnym Sądem Administracyjnym.

Doradztwo podatkowe Łódź

Doradztwo podatkowe świadczone przez naszą kancelarię obejmuje także bieżącą pomoc w toku postępowań realizowanych przez organy administracji państwowej. Pomagamy w ustaleniu bądź wyjaśnieniu stanu faktycznego i prawnego, w zebraniu oraz wypełnieniu wszystkich stosownych dokumentów.

Wyróżniony ekspert

Michał Gawlak

Michał Gawlak

Partner kancelarii / Radca prawny

Dołącz do grona naszych Klientów

Formularz kontaktowy

  CGO Legal

  CGO Legal
  Anna Ślusarek
  Specjalista ds. administracyjnych
  Biuro rachunkowe Łódź