Restrukturyzacja

Inne usługi w: Ochrona majątku i optymalizacja podatkowa

Michał Gawlak

Michał Gawlak

Partner kancelarii / Radca prawny

Restrukturyzacja to sposób na zwiększenie rentowności biznesu poprzez jego przebudowę bez konieczności zaczynania wszystkiego od początku.

Na tym polu zapewniamy naszym Klientom lepiej zoptymalizowaną firmę, o większej płynności kapitału i bardziej dostosowaną do funkcjonowania na rynku. Dokonujemy niezbędnych zmian w formułach rozliczeń i strukturze organizacyjnej,

Każdy proces restrukturyzacyjny rozpoczynamy od dokonania audytu w celu ustalenia poziomu wyjściowego i sporządzenia planu działania. Następnie wdrażamy następujące zmiany:

 • optymalizujemy strukturę firmy (np. upraszczamy rozliczenia wewnętrzne i zewnętrzne, likwidujemy niepotrzebne podmioty działające w ramach grupy kapitałowej, restrukturyzacji zatrudnienia oraz portfela aktywów i pasywów);
 • wybieramy optymalne rozwiązania podatkowe.

Analiza dokonana przez naszych pracowników pozwala uzyskać pełen obraz przedsiębiorstwa i zidentyfikować te rejony, które nie działają efektywnie lub wpływają na pogorszenie sytuacji finansowej podmiotu.

Restrukturyzacja obejmuje nie tylko samo wdrożenie zmian, lecz także monitorowanie skutków działań. Dlatego naszym Klientom oferujemy wsparcie biznesowe oraz weryfikację efektywności biznesu na przestrzeni miesięcy, a nawet lat. Dzięki naszemu wsparciu możesz działać spokojnie i realizować swoje cele.

Wyróżniony ekspert

Michał Gawlak

Michał Gawlak

Partner kancelarii / Radca prawny

Dołącz do grona naszych Klientów

Formularz kontaktowy

  CGO Legal

  CGO Legal
  Anna Ślusarek
  Specjalista ds. administracyjnych
  Biuro rachunkowe Łódź