Modelowanie i optymalizacja działalności IT

Modelowanie i optymalizacja działalności IT
Michał Gawlak

Michał Gawlak

Partner kancelarii / Radca prawny

Jesteśmy przygotowani, by stawiać czoła problemom, jakie mogą pojawić się w związku z modelowaniem oraz optymalizacją działalności IT. Pomożemy Ci rozwinąć Twój biznes. Będziemy również nadzorować jego prawidłowe funkcjonowanie w różnych aspektach, w tym także w ramach obrotu walutami wirtualnymi.

Na czym polega optymalizacja działalności IT?

Nasi prawnicy zadbają o zgodność jego prowadzenia działalności IT z regulacjami prawnymi, w tym dotyczącymi podatków, bezpieczeństwa inwestowania oraz obrotu. W ramach optymalizacji działalności IT naszym Klientom pomagamy:

 • znaleźć najlepsze dla profilu danej działalności zastosowania technologii blockchain, a także usprawnić procesy implementacji tych rozwiązań;
 • znaleźć sposoby na pozyskanie środków finansowych na wdrażanie innowacji;
 • tworzyć w pełni funkcjonalne sklepy internetowe, dostosowane do indywidualnych potrzeb profilu działalności oraz zgodne z przepisami dotyczącymi ochrony konsumentów, polityki prywatności i plików cookies;
 • budować biznes oparty na kryptowalutach, który wymaga specjalistycznej księgowości, zapewnienia bezpieczeństwa prawnego dla realizacji projektu i szerokiej wiedzy z zakresu prawa podatkowego;
 • realizować od podstaw struktury marketingu wielopoziomowego (ang. Multi-Level Marketing, MLM) w sposób, który pozwoli zbudować stabilne i dochodowe przedsięwzięcie.

Od lat wspieramy optymalizację działalności IT zarówno jednoosobowych firm, jak i międzynarodowych koncernów. Dopasowujemy pomoc do skali i specyfiki prowadzonej działalności. Dzięki temu przedsiębiorca może uzyskać przewagę konkurencyjną nad innymi uczestnikami rynku.

W CGO Legal mamy doświadczenie w zakresie działań IT i nowych technologii oraz związanych z nimi aspektów prawnych. Dlatego współpraca z nami przełoży się na sukces gospodarczy.

Wyróżniony ekspert

Michał Gawlak

Michał Gawlak

Partner kancelarii / Radca prawny

Dołącz do grona naszych Klientów

Formularz kontaktowy

  CGO Legal

  CGO Legal
  Anna Ślusarek
  Specjalista ds. administracyjnych
  Biuro rachunkowe Łódź