Kariera

Kariera

Twoja kariera zawodowa

W CGO rozumiemy, że największą wartością jest człowiek. Nasi pracownicy stanowią zespół, który wspólnie rozwiązuje codzienne problemy Klientów. Kancelaria oferuje atrakcyjne warunki wynagradzania – w zależności od okoliczności – indywidualne podejście do każdego pracownika, finansowanie kursów, szkolenia, szkoły podyplomowe, aplikacje zawodowe, a docelowo – udział w wypracowanych dochodach Kancelarii. Każdy z pracowników może wziąć udział w zajęciach języka angielskiego oraz otrzymać kartę lojalnościową Fit Profit. Preferujemy zatrudnianie na umowach pracowniczych.

Czego oczekujemy?

Od kandydatów wymagamy dyspozycyjności, biegłej znajomości języka angielskiego oraz samodzielności. Doświadczenie zawodowe nie jest wymagane – wszystkiego nauczysz się u nas. Z aplikacjami mogą się do nas zwracać studenci, aplikanci oraz praktykujący radcowie prawni i adwokaci. Poszukujemy również księgowych oraz pracowników administracyjnych do obsługi bieżącej spraw administracyjnych naszych Klientów.

Życiorysy wraz z listami motywacyjnymi prosimy przesyłać na adres e-mail: rekrutacja@cgolegal.pl (z dopiskiem dotyczącym zgody na przetwarzanie danych osobowych kandydatów).

Aktualnie poszukujemy:

  • samodzielny księgowy;
  • młodszy specjalista działu spółek zagranicznych;
  • aplikant radcowski / adwokacki.
Biuro rachunkowe Łódź