E-recepcja

Prawo nowych technologii

Pomoc korporacyjna w budowaniu biznesów opartych na kryptowalutach

Tematyka walut wirtualnych to wyjątkowo popularny przedmiot zainteresowania przedsiębiorców. Powszechny dostęp do setek różnorodnych kryptowalut opartych na technologii blockchain, sprawia, że biznes oparty na innowacyjnych technologiach zapewnia atrakcyjne możliwości inwestycyjne i rozwojowe dla firm. Fachowe wsparcie prawne w działaniach ukierunkowanych na nowoczesne technologie, staje się zatem wyjątkowo pożądane.

Działalność gospodarcza oparta na walutach wirtualnych wymagają specjalistycznej księgowości, zapewnienia bezpieczeństwa prawnego dla realizacji projektu, wiedzy z zakresu prawa podatkowego oraz zespołu specjalistów, dzięki którym  osiągniemy pełną satysfakcję z prowadzenia biznesu.

Jesteśmy przygotowani na stawianie czoła problemom jakie mogą pojawić się w związku z wprowadzaniem innowacyjnych rozwiązań. Nasza kompleksowa pomoc w zakresie budowania biznesu, jak również jego rozwoju i prawidłowego funkcjonowania w różnych aspektach działań z walutami wirtualnymi, to wsparcie które pozwoli na osiągnięcie przewagi na rynku. Nasi prawnicy pomogą zadbać o każdy detal realizacji planu budowania biznesu, zadbają o zgodność jego prowadzenia z regulacjami prawnymi, w tym podatkowymi, bezpieczeństwem inwestowania oraz obrotu. Pomożemy w przygotowaniu założeń do White Papers i Smart Contracts, regulaminów wymaganych przez prawo Unii Europejskiej jak również wymagających procedur AML czy KYC.

Wdrażanie procesu ICO, dopracowanie profilu działalności, przygotowanie dokumentów wewnętrznych, księgowość oraz realizacja innych działań związanych z kryptowalutami nie muszą być trudne. Z nami możliwe będzie budowanie biznesu na cyfrowych walutach bez obaw.

Dynamiczne środowisko rynku walut wirtualnych rządzi się zupełnie innymi zasadami niż te znane nam z rynku kapitałowego czy walutowego. Eksperci Kancelarii CGO Legal pomogą zbudować biznes oparty na walutach wirtualnych, zapewniając najlepsze wsparcie w rozwoju inwestycji. Przygotowany przez doświadczonych prawników plan działania, pomoże skutecznie wdrożyć się w aktywność na rynku kryptowalut. Zapraszamy do kontaktu.