E-recepcja

Prawo nowych technologii

Rozliczenia dochodów z walut wirtualnych

Dochody uzyskane z tytułu działalności bazującej na kryptowalutach, podlegają opodatkowaniu – zagadnienie to dotyczy osób fizycznych jak i spółek.  Sprawy związane z podatkami oraz rozliczeniami przedsiębiorstw to szereg niuansów i nieustannych zmian w przepisach.

W CGO Legal oferujemy kompleksowe usługi i wsparcie w każdym problemie natury prawnej oraz z zakresu prawa podatkowego, w tym właśnie w tematyce walut wirtualnych, działalności w sektorze IT i nowoczesnych technologii. Rozliczenia kryptowalut bez względu na charakter transakcji dokonywanych przez przedsiębiorców nie stanowią dla nas problemu. Nasi specjaliści i wykwalifikowani prawnicy bazując na doświadczeniu oraz wiedzy, pozwalają na znalezienie optymalnych rozwiązań, które będą dopasowane do potrzeb każdego biznesu. Jesteśmy ekspertami w dokonywaniu optymalizacji i wspieramy na szeroką skalę, zapewniając pełną opiekę nad działalnościami gospodarczymi, które ukierunkowały swoje działania na wykorzystanie walut wirtualnych i innowacyjnych technologii.

Na bieżąco śledzimy zmiany w przepisach, aby móc zaoferować naszym Klientom pomoc prawną na najwyższym poziomie. Pragniemy zadbać o to, aby rozliczenia dochodów z walut wirtualnych nie stanowiły żadnego problemu i stały się jedynie formalnością. Pomoc CGO Legal w rozliczeniach z tytułu VAT, podatków dochodowych, PCC obejmujących waluty wirtualne, to pewność obrotu pod względem podatkowym i rachunkowym.

Zainteresowanych kompleksową pomocą lub doradztwem z zakresu rozliczania dochodów z walut wirtualnych zachęcamy do kontaktu. Wspólnie znajdziemy najlepsze rozwiązania.