E-recepcja

Prawo nowych technologii

Doradztwo w zakresie Blockchain

Leżąca u podstaw Bitcoina technologia Blockchain to nie lada wyzwanie dla przedsiębiorców, którzy pragną wdrażać nowoczesne technologie do swoich działań. Jej zdecentralizowany charakter – jest to technologia nie będąca pod kontrolą żadnego centralnego podmiotu,przez co zyskuje pełną spójność i harmonię wśród uczestników sieci.

Wraz z rozrastaniem się technologii Blockchain, pojawia się coraz więcej innowacji i możliwości na jego zastosowanie – nie tylko w charakterze walut wirtualnych, ale również innych wartości. Wsparcie prawne we wdrażaniu innowacji, staje się zatem kluczowe dla ich prawidłowości i efektywności. Pod kątem prawnym, Blockchain jest źródłem wielu wątpliwości, dlatego też profesjonalna pomoc ekspertów z CGO Legal, jest szansą na znalezienie rozwiązań, odpowiedzi na nurtujące pytania i ukierunkowanie działań dla biznesu.

Nasi eksperci pomogą:

  • znaleźć najlepsze dla profilu danej działalności zastosowania technologii Blockchain, który może zostać wprowadzony do różnego rodzaju sektorów gospodarki;
  • usprawnić procesy wdrażania rozwiązań opartych na technologii Blockchain;
  • zadbać o prawidłowe zastosowanie wszystkich prawnych regulacji związanych z funkcjonowaniem modeli biznesowych bazujących na technologii Blockchain;
  • znaleźć sposoby na pozyskanie środków finansowych na wdrażanie innowacji;
  • w każdym innym aspekcie natury prawnej i nie tylko.

Każdy z naszych Klientów może liczyć na kompleksową i indywidualnie przygotowaną dla jego potrzeb ofertę i doradztwo na najwyższym poziomie. W CGO Legal mamy doświadczenie w zakresie działań IT i nowych technologii oraz związanych z nimi aspektów prawnych, dlatego współpraca z nami przełoży się na satysfakcjonujące efekty.

Zapraszamy do kontaktu.