Doradztwo podatkowe

Doradztwo podatkowe

Inne usługi w: Obsługa prawna spółek (obsługa korporacyjna)

Inne usługi w: Doradztwo podatkowe

Michał Gawlak

Michał Gawlak

Partner kancelarii / Radca prawny

Polskie prawo podatkowe zmienia się niezwykle dynamicznie. Pomoc doświadczonych i zaangażowanych specjalistów w zakresie doradztwa podatkowego przy planowaniu operacji biznesowych oraz w toku prowadzenia działalności gospodarczej jest nie tylko wskazana, lecz także często po prostu niezbędna. Praktyczne doradztwo podatkowe to jedna ze specjalności naszej kancelarii.

W ramach doradztwa podatkowego naszym Klientom pomagamy w zakresie:

  • Prowadzenia działalności gospodarczej lub inwestycyjnej – zarówno w Polsce, jak i za granicą. Doradzamy, jak skutecznie przeprowadzić określoną transakcję, optymalizować bieżące dochody z działalności lub reagować na liczne zmiany przepisów.
  • Nieruchomości – pomagamy w projektach inwestycyjnych na szczeblu krajowym oraz zagranicznym. Przede wszystkim doradzamy, kiedy warto zastosować podwójną amortyzację nieruchomości, rozwiewamy wątpliwości dotyczące podatkowych aspektów inwestowania w nieruchomości oraz pomagamy w praktycznym zastosowaniu klauzul nieruchomościowych w umowach o unikaniu podwójnego opodatkowania.

Doradztwo podatkowe świadczymy na rzecz klientów biznesowych. Tym samym nasze usługi świadczymy także w zakresie:

Nasza kancelaria gwarantuje wsparcie doświadczonych radców prawnych, adwokatów oraz doradców podatkowych. Każdą czynność, jaką podejmujemy w imieniu Klienta, poprzedzamy wnikliwą analizą prawnopodatkową, tak aby zminimalizować ewentualne ryzyko prawne.

W ramach doradztwa podatkowego rekomendujemy optymalne podatkowo modelowanie transakcji (wraz z udziałem rozwiązań międzynarodowych), reprezentujemy naszych Klientów przed organami podatkowymi oraz przed wojewódzkimi sądami administracyjnymi i Naczelnym Sądem Administracyjnym.

Doradztwo podatkowe świadczone przez naszą kancelarię obejmuje także bieżącą pomoc w toku postępowań realizowanych przez organy administracji państwowej. Pomagamy w ustaleniu bądź wyjaśnieniu stanu faktycznego i prawnego, w zebraniu oraz wypełnieniu wszystkich stosownych dokumentów.

Wyróżniony ekspert

Michał Gawlak

Michał Gawlak

Partner kancelarii / Radca prawny

Dołącz do grona naszych Klientów

Formularz kontaktowy

    CGO Legal

    CGO Legal
    Anna Ślusarek
    Specjalista ds. administracyjnych