Piotr Stelmachowski

Piotr Stelmachowski
Piotr Stelmachowski

Piotr Stelmachowski

Starszy prawnik / Radca prawny

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego na specjalizacji cywilno-prawnej. Pracę magisterską obronił w Katedrze Prawa Gospodarczego i Handlowego, pod kierunkiem prof. Wojciecha Katnera, zajmując się problematyką świadczenia wyrównawczego w umowie agencyjnej. W toku studiów ukończył również studium podyplomowe „Szkoła Prawa Francuskiego”.

 

Pierwsze doświadczenie zawodowe zdobywał na praktykach w wydziale gospodarczym Sądu Okręgowego w Łodzi oraz w łódzkich kancelariach adwokackich. Z Kancelarią CGO LEGAL związany od 2015 roku.

 

W latach 2018-2020 odbył aplikację radcowską w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Łodzi, a w 2021 r. zdał egzamin zawodowy oraz został wpisany na listę radców prawnych. W czasie aplikacji radcowskiej był także uczestnikiem Szkoły IP organizowanej przez Centrum Praw Własności Intelektualnej im. H. Grocjusza.

 

Głównym przedmiotem jego zainteresowań jest prawo cywilne i gospodarcze, prawo spółek handlowych, prawo własności intelektualnej i prawo e-commerce.

 

Włada językiem angielskim oraz francuskim.

Skontaktuj się ze mną

Usługi

Biuro rachunkowe Łódź